aboutus

Winnsen Industry Co., Ltd.

Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
مارک های: وینسن
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 5,000,000-10,000,000
سال تاسیس: 2005
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
-01-
معرفی

درباره Winnsen Industry

Winnsen Industry Co.، Ltd. منجر به طراحی و ساخت راه حل های خود-خدماتی شده است. با دفتر مرکزی واقع در استان جیانگسو، ما 78000 متر مربع تولید و توسعه تاسیسات به طور کامل اختصاص داده شده به هنر از خود خدمات.

* سخت افزار طراحی و ساخت

* توسعه نرم افزار و ادغام

* متخصص مشاوره

* گواهی بین المللی

* پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

فروش حرفه ای / مهندس / تیم تحقیق و توسعه

ما تیم فروش انگلیسی مسلط انگلیسی برای برقراری ارتباط با مشتریان سراسر جهان برای درک نیازهای آنها داریم. تیم مهندسی مکانیک ما بیش از 20 سال تجربه در این زمینه داشته است. آنها نه تنها می توانند خدمات طراحی حرفه ای ارائه دهند، بلکه می توانند مشاوره تخصصی ارائه دهند. علاوه بر این، Winnsen صنعت دارای تیم مهندسی الکترونیک و نرم افزار خود است. ما نرم افزار ایستگاه های شارژ تلفن، قفسه های الکترونیکی و ماشین های فروش در خانه را توسعه می دهیم، و ما می توانیم جریان کار گمرک و رابط کاربری را قبول کنیم.

ما ISO کپی رایت هستیم

با آخرین دستگاه برش لیزری، دستگاه CNC خم کن، ماشین جوشکاری و غیره تمام تولید تحت یک سقف ساخته شده است و Winnsen Industry قادر به کنترل کیفیت محصول و تحویل در زمان است. شركت وینسن دارای گواهینامه ایزو را در تمام فرآیندهای مشتری به عهده دارد، و شواهد عینی را از بالاترین میزان فرآیندها و كنترل كیفیت به دست می دهد.

صادرات بیش از 50 کشور

امروز Winnsen صنعت محصولات خود را در بیش از 50 کشور صادر کرده است و ما شهرت بالایی را برای توسعه محصولات با کیفیت بالا به دست آورده ایم، اما برای پاسخگویی، آسان ساختن به کار و برای پشت سر گذاشتن تمامی جنبه های کار ما. سیستم عامل های قدرتمند نرم افزاری و سیستم های سخت افزاری ما در هماهنگی کار می کنند تا عملکرد پایدار و با حداکثر انعطاف پذیری را ارائه دهند.

امروز با ما تماس بگیرید

ما بر اهداف کسب و کار شما و هدف بازار تمرکز خواهیم کرد و ما می توانیم راه حل کلید در دست را با توجه به نیاز خود برای موفقیت شما آماده کنیم. Winnsen صنعت، افتخار دارد که یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات خودپرداز باشد، علاقه، تخصص و منابع خود را برای ارائه خدمات بسیار عالی به شما ارائه می دهد.

جهانی وینسن

-02-
تاریخ

جهانی وینسن

-03-
سرویس

Winnsen صنعت - حرفه ای در راه حل های خود خدمات

از سال 2006، وینسن پیشگام تامین کننده راه حل خودکفا با امنیت بالا بوده است، طیف محصولات شامل ایستگاه شارژ تلفن همراه امن، دستگاه ماشین لباسشویی، فروشگاه کیوسک، جعبه حمل و نقل، قفسه بندی توشه، قفسه های لباسشویی، قفسه های الکترونیکی، قفسه لمسی، کیوسک کیوسک ضد آب، علامت های دیجیتال ال سی دی، علامت های دیجیتال در فضای باز، بیننده درب دیجیتال و غیره. ما توانایی ارائه خدمات یک توقف را داریم.

* سخت افزار طراحی و ساخت

* توسعه نرم افزار و ادغام

* مشاوره کارشناس

* گواهی بین المللی

* پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

با تجربه در بیش از 3000 پروژه، وینسن می داند که چگونه محصول / محصول مناسب را برای پاسخگویی به تقاضای شما ارائه می دهد.

-04-
تیم ما

 

 

 

اطلاعات تماس