پارک آب و قفسه چمدان ساحلی استرالیا

July 14, 2021
آخرین اخبار شرکت پارک آب و قفسه چمدان ساحلی استرالیا

آیا وقتی از اوقات خود در پارک های تفریحی و پارک های آبی لذت می برید ، می خواهید خود را از چمدان خود آزاد کنید؟

 

اکنون به سادگی یک انبار چمدان را در پارک موضوعی و پارک آبی رزرو کنید ، با حداقل هزینه می توانید چمدان ها و چمدان های خود را در یک چمدان امن بگذارید.ممکن است بسیاری از کمدهای چمدان پارک آبی و ساحلی استرالیا را پیدا کنید که توسط صنعت وینسن تهیه می شود.

 

صنعت وینسن در زمینه کمد های چمدان هوشمند برای پارک موضوعی و پارک آبی تخصص دارد.کمدهای چمدان هوشمند ما برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان پارک های تفریحی با حجم بالا و پارک های آبی در سراسر جهان ساخته شده است.ما با کمدهای چمدان هوشمند خود بر افزایش درآمد اپراتورها تمرکز کرده ایم ، در حالی که یک تجربه راحت را به مهمانان ارائه می دهیم و به آنها امکان می دهد تا روی کارهایی که می خواهند انجام دهند تمرکز کنند.کمدهای ایمن الکترونیکی ما نه تنها آسان و قابل اعتماد نیستند ، بلکه می توانند با حداقل مدیریت در محل ، درآمد مکان را به حداکثر برسانند.

کمدهای چمدان هوشمند وینسن که می توانند در طول روز با یک بار شارژ استفاده شوند - بنابراین مشتریان می توانند با خیالی آسوده وسایل شخصی خود را ذخیره کنند.پس از پرداخت با پول نقد یا کارت اعتباری عمده ، می توانید مستقیماً به کیوسک سلف سرویس برای اجاره کمد بروید.ذخیره چمدان های شما اکنون بسیار آسان است!

 

 

آخرین اخبار شرکت پارک آب و قفسه چمدان ساحلی استرالیا  0

 

 

پنج دلیل برای انتخاب کمدهای چمدان هوشمند Winnsen:

1. UI صفحه لمسی چند زبانه اختیاری
بازدیدکنندگان در پارک های موضوعی با حجم بالا و پارک های آبی همیشه از سراسر دنیا هستند.در قفسه چمدان هوشمند ، بازدید کنندگان می توانند زبانی را انتخاب کنند که قبل از استفاده بتوانند آن را درک کنند و این باعث می شود تجربه کاربری عالی داشته باشید.

 

2. بهبود رضایت مهمان
کمد های الکترونیکی روی سطح فقط به نظر راحتی می رسند ، اما این یک فرم ارزشمند خدمات به مشتری است که رضایت میهمان شما را افزایش می دهد.این کارکنان را آزاد می گذارد تا در عملیات اصلی خدمت به مهمانان تمرکز کنند.

 

3. ساخته شده با بهترین نرم افزار صنعت
مرکز تحقیق و توسعه وینسن نرم افزار قفل چمدان را توسعه داده و با ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های ارزشمند برای اپراتورها مانند نگهداری قفل ، گزارش درآمد و موارد دیگر ، این سرویس را آسان و سودآور می کند.


4. سرویس IoT cloud Intelligence و یکپارچه سازی API
وینسن سیستم قفل چمدان هوشمند را با سرویس ابری IoT با هوش مصنوعی و داده های بزرگ ادغام می کند.ما کارهای پیچیده را ساده تر می کنیم ، فقط دستگاه های اجاره هوشمند کلاس جهانی را ارائه می دهیم.


5. فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی ، درجه دریایی.
هر سفارش به صورت سفارشی ساخته شده است تا هر یک از پارک های آبی و پارک های آبی را برآورده کند.مقاوم در برابر خوردگی ، کابینت از جنس استنلس استیل درجه حرارت دریایی با حداقل تعمیر و نگهداری مورد نیاز می تواند ماندگار باشد.

 

 

آخرین اخبار شرکت پارک آب و قفسه چمدان ساحلی استرالیا  1